ZAPISZ SIĘ NA SPOTKANIE AUTORSKIE

Chcesz spotkać się Iwoną? Zadać jej pytanie dotyczące książki lub jej doświadczeń? Chcesz podzielić się z nią swoimi doświadczeniami? Zapisz się na spotkanie autorskie on-line.

Najbliższe spotkanie odbędzie się 24 marca 2021 o godz. 18:00. Po zapisaniu się otrzymasz potwierdzenie oraz link do platformy ZOOM.

#HROdNowa

10 postaw na nowe czasy

Sukces firmy – zarówno finansowy, wizerunkowy, jak i każdy inny, jest nierozerwalnie powiązany z ludźmi, relacjami między nimi, czy idąc dalej, z systemem zarządzania oraz strukturą organizacyjną. Wszystko co ważne zaczyna się jednak w głowie, a czyny stanowią konsekwencję postaw. Dlatego to nimi właśnie powinniśmy zająć się w pierwszej kolejności.

#HROdNowa wskazuje 10 kluczowych postaw, które mogą okazać się niezbędne w nowych czasach. Odwaga, zaangażowanie, koncentracja na efektach – to tylko niektóre z tych, które mają ogromny wpływ na biznes. Jednocześnie nie można zapominać także o wrażliwości, etyce i pozytywnym nastawieniu. Poza tym dziś trudno być dobrym HR-owcem nie śledząc aktualnych trendów i zamykając się w starych schematach – trzeba być innowatorem!

Ten przygotowany przez polską ekspertkę przewodnik pokazuje ambitnym HR-owcom, menedżerom i przedsiębiorcom, jak odnieść sukces w nowych czasach. Intrygujące historie i praktyczne wskazówki sprawiają, że książkę czyta się z przyjemnością, a czerpać można z niej zarówno wiedzę, jak i inspiracje.

IWONA WENCEL

Iwona Wencel – jest zakochanym w swojej pracy HR-owcem, z ponad 25 letnim doświadczeniem w biznesie. Pracowała zarówno dla wielkich korporacji, takich jak RJ Reynolds Tobacco/Japan Tobacco, Aventis Pharma, czy Gillette/P&G, jak również dla małych i średnich firm (m.in. jako konsultant, a także dyrektor personalny „na godziny”).

Jako jedna z pierwszych ekspertek w Polsce promowała ideę HR business partneringu. Aktywna w wielu obszarach, jest m.in. właścicielką firmy doradczej WNCL a także certyfikowanym mentorem i facylitatorem.

Prywatnie matka dwojga dorosłych dzieci, podróżniczka, nie stroni także od twórczości literackiej. Jej mottem życiowym są słowa: „Everything happens for the best”.

© Iwona Wencel 2021
Projekt i wykonanie: CandyWeb